تاريخچه شركت

فصل رایانه در یک نگاه

شركت فصل رايانه در سال 1373 توسط گروهي از مديران برجسته و كارشناسان ارشد مهندسی سیستم و نرم افزار كشور تأسيس گردید و تا كنون منشأ ارائه خدمات ویژه ای در زمینه های تولید، مشاوره، اجرا و آموزش در حوزه های مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی نرم افزار، مدیریت فرآیندها و مدیریت پروژه به طيف وسيعي از سازمان های ایرانی بوده است.

مؤسسین اين مجموعه با بيش از 150 نفر سال تجربه مدیریتی، در عین آشنایی با نيازمندي هاي اطلاعاتي و عملياتي صنایع مختلف، با چالش های سیسـتم های اطلاعات مدیریت و تغـییرات سـریع صنعت فناوری اطلاعات به خوبي آشنا بوده و از اين رو ارائه خدمات تخصصی و رقابتي در حوزه های مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی فرآیند و مدیریت پروژه را به عنوان مأموريت اصلي فصل رايانه و در جهت بر طرف نمودن نيازمندي هاي مشتريان خاص و عام را تعريف نموده اند. جلب رضايت مشتريان، بهبود مستمر و پیوسته، آموزش و تربيت گروه هاي کاری متخصص و كارآمد، بزرگترين افتخار قریب به دو دهه فعاليت فصل رايانه مي باشد.

 

 

اصول و ارزش های فصل رایانه

مدیران فصل رایانه، ضمن شناخت كامل از نيازمندي هاي اطلاعاتي و عملياتي مشتريان، با طبيعت متغير و رشد بی وقفه فناوری اطلاعات به خوبي آشنا مي باشند. از اين رو ارائه خدمات متنوع و رقابتي مورد نیاز بازار هدف در کنار پایبندی به اصول مشتری مداری و اصول اخلاقی کسب و کار را همگام با یکدیگر مورد هدف قرار داده اند.

تلاش مجموعه فصل رایانه بر آن است که با بهره گیری از تحولات فناوری اطلاعات و ابزارها و روش های مهندسی فرآیند و مدیریت پروژه در کنار الگوبرداری از تجربیات و راهکارهای موفق سازمان های بین المللی و پایبندی به اصول مشتری مداری، گامی در جهت ارتقاء فرهنگ فن آوری اطلاعات و تحقق اهداف بنگاه های تولیدی، خدماتی و پروژه محور کشور برداشته شود.

 

برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص مجموعه فصل رایانه، پروفایل سازمانی را از اینجا دریافت نمایید.